Zamów projekt grafiki!
POLUB NAS! ;-)

Polub nas! - Sklep Argumental.pl

KANAŁ YT

Kanał YT - Sklep Argumental.pl

PŁATNOŚĆ / DOSTAWA

Operator płatności w Sklepie Argumental.pl

 

Dostawcy produktów Sklepu Argumental.pl

Newsletter

WAŻNE!

Przerwa urlopowa do końca maja. Zamówienia nie będą realizowane. Prosimy, przejrzyj nasze projekty graficzne i wróć w czerwcu. :-) Przepraszamy za utrudnienia...

Flower of Life - koszulka damska Święta Geometria

KOSZULKI DAMSKIE|KOSZULKI DAMSKIE » Święta Geometria

Koszulka damska z grafiką Świętej Geometrii - Flower of Life

Grafika Świętej Geometrii na koszulkę damską - Flower of Life

 
Cena:59.00PLN
  • Tabela rozmiarów koszulki damskiej w Sklepie Argumental.pl

Kwiat Życia, jeden z najświętszych symboli Świętej Geometrii, będący geometrycznym odwzorowaniem powstania Wszechświata i odzwierciedleniem praw kształtujących rzeczywistość. Zawiera w sobie całą wiedzę na temat życia.

Flower of Life mieści w swoim wnętrzu Vesica Piscis, Tripod of Life (triquetra), Seed of Life, Egg of Life, a sam jest częścią Fruit of Life. Zainteresowanych odsyłamy do najlepszej, polskojęzycznej strony o Świętej Geometrii.

My, tutaj, tylko interpretujemy graficznie rzeczywistość i dajemy Tobie Słonecznik Życia do noszenia na piersiach, aby Twoja czakra splotu słonecznego była zawsze pełna życiodajnej energii pochodzącej prosto od Stwórcy Wszystkiego Co Istnieje. ;-)

Cechy produktu
TypKoszulka damska Lady-Fit Valueweight ze szwami bocznymi. Dopasowany krój podkreślający kobiecą sylwetkę. Taśma wzmacniająca na karku koszulki wykonana z tego samego materiału.
Kolorciemnoniebieski, dark blue
ProducentFruit of the Loom, kultowa marka założona w 1851 roku. Firma posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, certyfikat WRAP i stosuje własny, rygorystyczny Kodeks Postępowania FOL.
MateriałBawełna 100%. Przędza Belcoro® tkana w gęsty i drobny splot o czystszej i bardziej stabilnej powierzchni, poprawiającej jakość nadruku na koszulce.
Gramatura165 g/m²
Waga~ 200 g
Grafika (wzór)Folia Flex wprasowana na gorąco w koszulkę.
Grafika (wymiary)20 cm x 23 cm