Zamów projekt grafiki!
POLUB NAS! ;-)

Polub nas! - Sklep Argumental.pl

KANAŁ YT

Kanał YT - Sklep Argumental.pl

PŁATNOŚĆ / DOSTAWA

Operator płatności w Sklepie Argumental.pl

 

Dostawcy produktów Sklepu Argumental.pl

Newsletter

WAŻNE!

Przerwa urlopowa do końca maja. Zamówienia nie będą realizowane. Prosimy, przejrzyj nasze projekty graficzne i wróć w czerwcu. :-) Przepraszamy za utrudnienia...

Kołowrót - słowiański Kosmos - koszulka słowiańska damska

KOSZULKI DAMSKIE|KOSZULKI DAMSKIE » Słowiańskie

Koszulka słowiańska damska z symbolem - Kołowrót - słowiański Kosmos

Symbol słowiański na koszulkę damską - Kołowrót - słowiański Kosmos

 
Cena:59.00PLN
  • Tabela rozmiarów koszulki damskiej w Sklepie Argumental.pl

Kołowrót, ośmioramienna swastyka Swąta, błędnie zwana swarzycą, nie jest znakiem solarnym, a kosmicznym, odwzorowującym obrót na nocnym niebie Wielkiego Wozu wokół Gwiazdy Polarnej i stanowi dowód i symbol głębokiej, astronomicznej i astrologicznej wiedzy naszych przodków.

Opletliśmy kołowrót symboliczną nicią DNA (w domyśle: słowiańską), aby zaznaczyć i podkreślić, że Słowianie nie spadli z drzewa w 966 roku, ale są starą, kosmiczną RA-SĄ (ra - pierwotne światło, światłość), jednak to nie miejsce na tak skomplikowane wywody, więc napiszemy jedynie zdawkowo (zachęcając do dalszych poszukiwań prawdy), że Prasłowianie są obecni w Europie od przynajmniej 10.000 lat, kiedy to przybyli ze swojej kolebki, południowej Syberii (ogólnie: centralnej Azji), w której wydzielili się genetycznie, jako grupa tzw. Indoeuropejczyków (Ariów) ponad 20.000 lat temu!

Udowadniają to niezbicie badania genetyczne z ostatnich kilkunastu lat, wykonywane głównie na ojcowskiej linii DNA (chromosom Y) w „słowiańskiej” haplogrupie R1A1, w której zapisane są wszystkie, zachodzące mutacje. Na podstawie tych, zakodowanych zapisów możemy poznać dokładny czas każdej mutacji i miejsce jej powstania, czyli precyzyjnie określić, gdzie i w jaki sposób dochodziło do migracji populacji i zmian genetycznych, jakim podlegały.

My, Polacy (Polachy, Lechici z Lechii) jesteśmy bezpośrednimi potomkami Prasłowian (zasymilowanych ze Staroeuropejczykami), którzy przywędrowali z południowej Europy na teren obecnej Polski minimum 5000 lat temu i od tego momentu można umownie liczyć tworzenie się języka słowiańskiego, a później polskiego.

Część Słowian powędrowała później (od około 1800 do 1500 lat p.n.e.) z powrotem do Azji przez Kaukaz, Persję, aż do Indii, niosąc Wedę (wiedzę), co jest zapisane między innymi w Mahabharacie i w samych wedach hinduskich. Dowodem na zasiedlenie Indii jest fakt, iż duża część kasty hinduskich braminów posiada słowiańską haplogrupę R1A1 (przeważającą w Indiach), a sanskryt jest bardzo podobny do języka polskiego! Być może Słowianie przemieścili się jeszcze dalej, aż do Chin i Japonii, ponieważ są silne przesłanki językowe i archeologiczne ku temu, aby sądzić, że wiedza i kultura dużej części Azjatów, także pochodzi od Słowian...

Jak widzisz, jesteśmy starożytnym ludem, który posiadał ogromną Wedę o Siłach Natury, wysoko rozwiniętą kulturę, sztukę i język, przebogatą mitologię (Baję) - Wiarę Przyrody oraz zamieszkiwał ogromne obszary Europy i Azji. Prawda o tych faktach odradza się w obecnych czasach, ale jest zakryta i należy ją odkryć, do czego Cię mocno zachęcamy. Najwyższy czas dowiedzieć się, dlaczego nasza, słowiańska historia jest zakłamywana od tysięcy lat, a dowody istnienia Słowian fałszowane i niszczone. Dowiedz się. To Twoje dziedzictwo. Chwała Słowianom!

- - - - - - -

Zobacz także: animowane gify słowiańskie ze słoneczkiem.

Cechy produktu
TypKoszulka damska Lady-Fit Valueweight ze szwami bocznymi. Dopasowany krój podkreślający kobiecą sylwetkę. Taśma wzmacniająca na karku koszulki wykonana z tego samego materiału.
Kolorszary, melanż, heather grey
ProducentFruit of the Loom, kultowa marka założona w 1851 roku. Firma posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, certyfikat WRAP i stosuje własny, rygorystyczny Kodeks Postępowania FOL.
MateriałBawełna 97%, poliester 3%. Przędza Belcoro® tkana w gęsty i drobny splot o czystszej i bardziej stabilnej powierzchni, poprawiającej jakość nadruku na koszulce.
Gramatura165 g/m²
Waga~ 200 g
Grafika (wzór)Folia Flex wprasowana na gorąco w koszulkę.
Grafika (wymiary)20 cm x 23 cm

Zerknij także na inne koszulki:

Koszulka damska z grafiką - Mam kota na punkcie psa
Mam kota na punkcie psa - koszulka damska
Cena:59.00PLN
Koszulka damska z grafiką - Oh my cat!
Oh my Cat! - koszulka damska
Cena:59.00PLN
Koszulka damska z grafiką - Pieszczota
Pieszczota - koszulka damska
Cena:59.00PLN