Zamów projekt grafiki!
POLUB NAS! ;-)

Polub nas! - Sklep Argumental.pl

KANAŁ YT

Kanał YT - Sklep Argumental.pl

PŁATNOŚĆ / DOSTAWA

Operator płatności w Sklepie Argumental.pl

 

Dostawcy produktów Sklepu Argumental.pl

Newsletter

MMA - koszulka męska

KOSZULKI MĘSKIE|KOSZULKI MĘSKIE » Różne

Koszulka męska z grafiką - MMA

Grafika na koszulkę męską - MMA

 
Cena:59.00PLN
  • Tabela rozmiarów koszulki męskiej w Sklepie Argumental.pl

MMA (ang. mixed martial arts) to w naszym wydaniu "Miłośnik Mózgowych Argumentów", czyli hasło na koszulce dla mądrali, który przedkłada zmagania umysłowe, nad siłowe i zamiast bicepsów, ćwiczy zwoje mózgowe. ;-)

Nie wykluczamy tym projektem graficznym, że sporo bystrzaków to mięśniaki, a sporo mięśniaków to bystrzaki. ;-) Dostrzegamy piękno i głębię sztuk walki oraz kunszt, z jakim można posługiwać się swoim ciałem w kontaktach z innymi ludźmi. ;-)

Energia życia przejawia się w rozmaitych formach z odmienną dynamiką, natężeniem i częstotliwością, zatem ile dyscyplin sportowych, tylu mistrzów. :-)

Cechy produktu
TypKoszulka męska Super Premium bez szwów bocznych. Jednoczęściowy ściągacz wykonany z prążkowanej bawełny z Lycrą®, wykończony taśmą wzmacniającą na ramionach koszulki z tego samego materiału.
Kolorbiały, white
MarkaFruit of the Loom, kultowa marka założona w 1851 roku. Firma posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, certyfikat WRAP i stosuje własny, rygorystyczny Kodeks Postępowania FOL.
MateriałBawełna 100%. Przędza Belcoro® tkana w gęsty i drobny splot o czystszej i bardziej stabilnej powierzchni, poprawiającej jakość nadruku na koszulce.
Gramatura190 g/m²
Waga~ 200 g
Grafika (wzór)Nadruk DTG wykonany bezpośrednio na koszulce.
Grafika (wymiary)25 cm x 25 cm