Zamów projekt grafiki!
POLUB NAS! ;-)

Polub nas! - Sklep Argumental.pl

KANAŁ YT

Kanał YT - Sklep Argumental.pl

PŁATNOŚĆ / DOSTAWA

Operator płatności w Sklepie Argumental.pl

 

Dostawcy produktów Sklepu Argumental.pl

Newsletter

WAŻNE!

Przerwa urlopowa do końca maja. Zamówienia nie będą realizowane. Prosimy, przejrzyj nasze projekty graficzne i wróć w czerwcu. :-) Przepraszamy za utrudnienia...

Mother Earth - koszulka ezoteryczna damska

KOSZULKI DAMSKIE|KOSZULKI DAMSKIE » Ezoteryczne

Koszulka ezoteryczna damska z grafiką - Mother Earth

Grafika ezoteryczna na koszulkę damską - Mother Earth

 
Cena:59.00PLN
  • Tabela rozmiarów koszulki damskiej w Sklepie Argumental.pl

Matka Ziemia, Macierz, Mokosza. Piękna i cudowna istota o wielkiej świadomości i energii. Pierwiastek żeński w Kosmosie. Źródło życia.

Bezustannie przepływa przez nas planetarna siła, ale odcinamy się od jej źródła, ubierając skarpety i buty, a przecież stąpamy po ziemi codziennie... Powinniśmy jak najczęściej chodzić boso, aby przez czakry stóp czerpać energię od Mateczki. Spodnie też stanowią przeszkodę, szczególnie u kobiet (czerpiących energię głównie z ziemi), więc sugerujemy, żeby ubierały się po słowiańsku w spódnice, ponieważ doda im to nie tylko matczynej siły, ale także dziewczęcego uroku. :-)

Zawsze, kiedy masz okazję połóż się na ziemi, zamknij oczy, dotknij ją rękoma i poczuj jak przenika Cię ogromna moc. Nasza planeta jest bez wątpienia pulsującą energią, której sensem istnienia jest tworzenie i dawanie życia, więc oddaj Matce Ziemi szacunek, okaż wdzięczność i wyślij bezwarunkową miłość...

Cechy produktu
TypKoszulka damska Lady-Fit Valueweight ze szwami bocznymi. Dopasowany krój podkreślający kobiecą sylwetkę. Taśma wzmacniająca na karku koszulki wykonana z tego samego materiału.
Kolorbiały, white
ProducentFruit of the Loom, kultowa marka założona w 1851 roku. Firma posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, certyfikat WRAP i stosuje własny, rygorystyczny Kodeks Postępowania FOL.
MateriałBawełna 100%. Przędza Belcoro® tkana w gęsty i drobny splot o czystszej i bardziej stabilnej powierzchni, poprawiającej jakość nadruku na koszulce.
Gramatura160 g/m²
Waga~ 200 g
Grafika (wzór)Nadruk DTG wykonany bezpośrednio na koszulce.
Grafika (wymiary)20 cm x 29 cm

Zerknij także na inne koszulki:

Koszulka społeczna damska z grafiką - Offca!
Offca! - koszulka społeczna damska
Cena:59.00PLN
Koszulka damska z grafiką - Słońce
Słońce - koszulka damska
Cena:59.00PLN
Koszulka wegańska damska z grafiką - Tylko dla cieląt!
Tylko dla cieląt! - koszulka wegańska damska
Cena:59.00PLN