Zamów projekt grafiki!
POLUB NAS! ;-)

Polub nas! - Sklep Argumental.pl

KANAŁ YT

Kanał YT - Sklep Argumental.pl

PŁATNOŚĆ / DOSTAWA

Operator płatności w Sklepie Argumental.pl

 

Dostawcy produktów Sklepu Argumental.pl

Newsletter

WAŻNE!

Przerwa urlopowa do końca maja. Zamówienia nie będą realizowane. Prosimy, przejrzyj nasze projekty graficzne i wróć w czerwcu. :-) Przepraszamy za utrudnienia...

NASZE PRODUKTY

INFORMATOR » NASZE PRODUKTY

I. Odzież.

Projekty graficzne nanosimy na koszulki kultowej już marki FRUIT OF THE LOOM, wykonane ze 100-procentowej bawełny o drobnym i gęstym splocie (wzmocnionej miejscowo Lycrą®) z użyciem przędzy bezwrzecionowej Belcoro®, dającej możliwość wykonania lepszej jakości nadruków.

Logo Fruit of the Loom i logo Belcoro

Współpracujemy z Fruit of the Loom, ponieważ przestrzega praw człowieka i używa do produkcji koszulek jedynie etycznie pozyskaną przędzę (większość surowej bawełny pochodzi ze Stanów Zjednoczonych). Produkty firmy posiadają certyfikację Normy 100 Oeko-Tex, gwarantującą, że nie znajdziesz w nich substancji szkodliwych dla Ciebie i środowiska. Firma stosuje się do kodeksu postępowania WRAP (Worldwide Responsible Accredited Production), zapewniającego legalne, humanitarne i etyczne procesy produkcyjne na całym świecie oraz dodatkowo wdrożyła swój własny, rygorystyczny Kodeks Postępowania, który wymaga prowadzenia interesów zgodnie z najwyższymi standardami etyki handlowej i poszanowania praw ludzkich i środowiska naturalnego. Kodeks obowiązuje również wszystkich partnerów biznesowych Fruit of the Loom.


Znaki partnerów firmy Fruit of the Loom

II. Grafika.

Wzory graficzne na koszulkach wykonujemy ze specjalnej folii Flex, z której wycinamy ploterem grafikę i wprasowujemy ją na gorąco w materiał oraz za pomocą bezpośredniego druku cyfrowego (tekstylnymi, nietoksycznymi tuszami wodnymi) technologią DTG (Direct To Garment). Oba sposoby charakteryzują się wysoką jakością wykonania, przy czym folia ogranicza nas do użycia w projekcie niewielkiej liczby kolorów (2 lub 3) i wymusza stosowanie grubszych elementów graficznych (powyżej 3 mm), natomiast nadruk DTG nadaje się świetnie do bardziej skomplikowanych projektów z dużą ilością szczegółów, barw i przejść tonalnych.

III. Użytkowanie.


Ikony użytkowania produktów Sklepu Argumental.pl

Pranie:
Pierz w temperaturze do 30°C (najlepiej na lewej stronie) w ekologicznych detergentach. Nie czyść chemicznie, nie wybielaj (to zniszczy wzór graficzny) i nie susz bębnowo, pamiętając o ochronie środowiska. Ziemia żyje.

Prasowanie:
Prasuj w niskiej temperaturze na lewej stronie ze względu na wzór graficzny, którego nie powinieneś dotykać gorącym żelazkiem.

Noszenie:
Noś dowolnie i do woli! Ciesz się! :-)