Zamów projekt grafiki!
POLUB NAS! ;-)

Polub nas! - Sklep Argumental.pl

KANAŁ YT

Kanał YT - Sklep Argumental.pl

PŁATNOŚĆ / DOSTAWA

Operator płatności w Sklepie Argumental.pl

 

Dostawcy produktów Sklepu Argumental.pl

Newsletter

WAŻNE!

Przerwa urlopowa do końca maja. Zamówienia nie będą realizowane. Prosimy, przejrzyj nasze projekty graficzne i wróć w czerwcu. :-) Przepraszamy za utrudnienia...

Nie myślę, więc jestem - koszulka ezoteryczna męska

KOSZULKI MĘSKIE|KOSZULKI MĘSKIE » Ezoteryczne

Koszulka ezoteryczna męska z grafiką - Nie myślę, więc jestem

Grafika ezoteryczna na koszulkę męską - Nie myślę, więc jestem

 
Cena:59.00PLN
  • Tabela rozmiarów koszulki męskiej w Sklepie Argumental.pl

„Cogito ergo sum” Kartezjusza, może prowadzić do błędnego przekonania, iż umysł człowieka stanowi jego tożsamość (JA). Paradoksalnie to właśnie umysł zagłusza swoją aktywnością prawdziwą jaźń, niejako zasłaniając jej faktyczną naturę. Umysł jest tylko (aż) jednym z wielu narzędzi, których dusza używa w doświadczaniu tej rzeczywistości, ale iluzja tożsamości jest bardzo silna. Nasza parafraza twierdzenia Kartezjusza "Nie myślę, więc jestem" to wskazówka jak dotrzeć do prawdziwej jaźni, ale zanim rozpoczniesz medytację, wyobraź sobie, że:

jesteś powozem (ciało), zaprzężonym w pięć koni (zmysły), którym kieruje woźnica (intelekt) za pomocą cugli (umysłu), jadąc przez świat (karma) i przewożąc Ciebie (jaźń).

Teraz dostrzegasz miejsce i przeznaczenie umysłu i widzisz, że Twoje prawdziwe JA to pasażer powozu!

Jakkolwiek powyższe wywody to tylko wiedza zdobyta przez... umysł, ;-) a wiedza teoretyczna to nie mądrość i tę nabywa się w praktyce, więc praktykuj codziennie medytację, uspokajając umysł, pozwalając myślom płynąć, nie dotykając ich i nie stawiając im oporu. Kiedyś osiągniesz głęboką, wewnętrzną ciszę i wypełni Cię cała mądrość Wszechświata, z którą masz kontakt od zawsze, tylko nie może się objawić z braku wolnego miejsca. ;-) Doznasz wtedy stanu istnienia bez myślenia, ale będzie to dopiero początek wspaniałej przygody pod tytułem "Kim jestem?"...

Na marginesie: zgodnie z przekazem grafiki, koszulka nie powinna mieć opisu, a nawet... projektu, ponieważ stworzył je umysł, jednak trzeba użyć umysłu, żeby dotrzeć do umysłu. ;-) Sugerujemy przy okazji zakładanie koszulki do medytacji, a jakże. ;-)

Cechy produktu
TypKoszulka męska Super Premium bez szwów bocznych. Jednoczęściowy ściągacz wykonany z prążkowanej bawełny z Lycrą®, wykończony taśmą wzmacniającą na ramionach koszulki z tego samego materiału.
Kolorbiały, white
ProducentFruit of the Loom, kultowa marka założona w 1851 roku. Firma posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, certyfikat WRAP i stosuje własny, rygorystyczny Kodeks Postępowania FOL.
MateriałBawełna 100%. Przędza Belcoro® tkana w gęsty i drobny splot o czystszej i bardziej stabilnej powierzchni, poprawiającej jakość nadruku na koszulce.
Gramatura190 g/m²
Waga~ 200 g
Grafika (wzór)Folia Flex wprasowana na gorąco w koszulkę.
Grafika (wymiary)25 cm x 32 cm