Zamów projekt grafiki!
POLUB NAS! ;-)

Polub nas! - Sklep Argumental.pl

KANAŁ YT

Kanał YT - Sklep Argumental.pl

PŁATNOŚĆ / DOSTAWA

Operator płatności w Sklepie Argumental.pl

 

Dostawcy produktów Sklepu Argumental.pl

Newsletter

WAŻNE!

Przerwa urlopowa do końca maja. Zamówienia nie będą realizowane. Prosimy, przejrzyj nasze projekty graficzne i wróć w czerwcu. :-) Przepraszamy za utrudnienia...

Perun - koszulka słowiańska męska

KOSZULKI MĘSKIE|KOSZULKI MĘSKIE » Słowiańskie

Koszulka słowiańska męska z grafiką - Perun

Grafika słowiańska na koszulkę męską - Perun

 
Cena:59.00PLN
  • Tabela rozmiarów koszulki męskiej w Sklepie Argumental.pl

Perun (per - uderzać, jaśnieć, iskrzyć, run - spadać, upadać z hukiem) to Gromowładny Piorun, który rozcina swoją srebrną błyskawicą Matkę Ziemię, pobudza ją na wiosnę boskim prądem i programuje fraktalnie wodę. Spójrz jak płyną rzeki i krew w Twoich żyłach, jak rosną rośliny i ich korzenie. Czyż nie przypominają kształtem pioruna? Tak właśnie woda, życiodajny płyn porusza się w całej naturze...

Nadejście Peruna słychać z daleka, kiedy rozlegają się grzmoty ciskanych przez niego piorunów, zwiastowane przez jego syna Turupita - Pana Grzmotów, stąd zwyczaj zapalania i stawiania w oknie GROM-NIC-y, w celu ochrony domostwa przed uderzeniem gromu.

Projekt graficzny jest żartobliwy, aby złagodzić wizerunek Peruna, którego działanie, pomimo swej gwałtowności jest przyjazne życiu, bo przecież wszystkie siły, jakich używa, pochodzą wprost od Ojca Ojców, Świętowita.

Partnerkę Peruna - Perperunę, także zaopatrzyliśmy w odpowiednie cechy i atrybuty i teraz trudno jej odmówić uroku, choć bywa głównie CHMUR-na i nadąsana. ;-)

Cechy produktu
TypKoszulka męska Super Premium bez szwów bocznych. Jednoczęściowy ściągacz wykonany z prążkowanej bawełny z Lycrą®, wykończony taśmą wzmacniającą na ramionach koszulki z tego samego materiału.
Kolorciemnoniebieski, dark blue
ProducentFruit of the Loom, kultowa marka założona w 1851 roku. Firma posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, certyfikat WRAP i stosuje własny, rygorystyczny Kodeks Postępowania FOL.
MateriałBawełna 100%. Przędza Belcoro® tkana w gęsty i drobny splot o czystszej i bardziej stabilnej powierzchni, poprawiającej jakość nadruku na koszulce.
Gramatura205 g/m²
Waga~ 200 g
Grafika (wzór)Folia Flex wprasowana na gorąco w koszulkę.
Grafika (wymiary)20 cm x 39 cm

Zerknij także na inne koszulki:

Koszulka męska z grafiką Świętej Geometrii - Trójkąt Sierpińskiego
Trójkąt Sierpińskiego - koszulka męska Święta Geometria
Cena:59.00PLN
Koszulka męska z grafiką - Kreskot
Kreskot - koszulka męska
Cena:59.00PLN
Koszulka męska z grafiką - Prezydent
Prezydent - koszulka męska
Cena:59.00PLN