Zamów projekt grafiki!
POLUB NAS! ;-)

Polub nas! - Sklep Argumental.pl

KANAŁ YT

Kanał YT - Sklep Argumental.pl

PŁATNOŚĆ / DOSTAWA

Operator płatności w Sklepie Argumental.pl

 

Dostawcy produktów Sklepu Argumental.pl

Newsletter

Pszczłowiek - koszulka społeczna (charytatywna) damska

KOSZULKI DAMSKIE|KOSZULKI DAMSKIE » Społeczne

Koszulka społeczna damska z grafiką - Pszczłowiek

Grafika społeczna na koszulkę damską - Pszczłowiek

 
Cena:59.00PLN
  • Tabela rozmiarów koszulki damskiej w Sklepie Argumental.pl

Pszczłowiek - człowiek, który żyje w harmonii z pszczołami i całą Naturą. Szanuje je i pomaga być zdrowymi, nie oczekując niczego w zamian. Bezwarunkowo. Kocha je. :-)

Słowo „pszczłowiek” i powyższa grafika powstały przy okazji charytatywnego projektowania logo i tworzenia hasła reklamowego dla Fundacji Ochrony PszczółNowa Ziemia, zakładanej przez Rafała Kucię, pszczłowieka, ;-) który wszedł w duchowy kontakt z pszczołami i zainspirowany tym doświadczeniem, powołuje fundację, jako inicjatywę społeczną, mającą na celu rozmnażanie pszczół i uwalnianie ich do środowiska naturalnego. Innymi słowy: chronienie ich, jako zagrożony zniszczeniem gatunek i przywrócenie równowagi w przyrodzie.

Zapoznaj się z jego metafizycznym doświadczeniem, które opisuje na swoim blogu oraz zostań pszczłowiekiem, kupując koszulkę, bowiem zysk z jej sprzedaży zasili projektNowa Ziemia” i pozwoli Rafałowi realizować jego misję ochrony pszczół. Grafika pszczłowieka przedstawia twarzową ;-) pszczółkę na kwiatku w formie czakry ziemi (4 płatki) symbolizującej Naturę, przechodzącej w czakrę serca (12 płatków). Noś pszczołę na i w sercu (dosłownie i w przenośni), chodząc po Ziemi i bądź pszczłowiekiem - przyjacielem pszczół. :-)

Cechy produktu
TypKlasyczna koszulka damska Imperial SOL'S. Dopasowany krój ze szwami bocznymi, podkreślający kobiecą sylwetkę. Ściągacz przy szyi wykończony taśmą wzmacniającą na karku, utrwalającą fason. Staranne przeszycia kołnierzyka, rękawów i talii.
Kolorbiały, white
MarkaSOL'S - francuski producent wysokiej jakości odzieży. Etyczna i zaangażowana społecznie firma, działająca pod hasłem „THE FAIR SPIRIT”. Członek Fair Wear Foundation (FWF), Sustainable Apparel Coalition (SAC) i wielu innych... Więcej informacji znajdziesz w zakładce Nasze produkty.
Materiał100% bawełny pół-czesanej (Ring Spun). Trwały, delikatny i przyjemny w dotyku materiał poprawiający jakość nadruku na koszulce. Łatwy do prasowania.
Gramatura190 g/m²
Waga~ 200 g
Grafika (wzór)Nadruk cyfrowy DTG wykonany bezpośrednio na koszulce.
Grafika (wymiary)20 cm x 26 cm