Zamów projekt grafiki!
POLUB NAS! ;-)

Polub nas! - Sklep Argumental.pl

KANAŁ YT

Kanał YT - Sklep Argumental.pl

PŁATNOŚĆ / DOSTAWA

Operator płatności w Sklepie Argumental.pl

 

Dostawcy produktów Sklepu Argumental.pl

Newsletter

WAŻNE!

Przerwa urlopowa do końca maja. Zamówienia nie będą realizowane. Prosimy, przejrzyj nasze projekty graficzne i wróć w czerwcu. :-) Przepraszamy za utrudnienia...

Space in your face - koszulka męska Święta Geometria

KOSZULKI MĘSKIE|KOSZULKI MĘSKIE » Święta Geometria

Koszulka męska z grafiką Świętej Geometrii - Space in your face

Grafika Świętej Geometrii na koszulkę męską - Space in your face

 
Cena:59.00PLN
  • Tabela rozmiarów koszulki męskiej w Sklepie Argumental.pl

Czy wiesz, że cała przestrzeń Wszechświata, włącznie z Tobą samym jest zbudowana w oparciu o Świętą Geometrię? O Twoim wyglądzie decydują Boskie Proporcje: Złoty Podział, Złota Liczba (Phi), Złoty Prostokąt, Złota Spirala (ciąg Fibonacciego), itd...

Cały Ty, jesteś zbiorem pięknych, matematycznych, uniwersalnych zasad, które możesz spotkać w każdej istocie, przedmiocie oraz dziedzinie życia.

Grafika na koszulce ilustruje prostotę i doskonałość, z jaką Stwórca wymyślił Wszechświat. Bazując na pentagramie (jego ramiona przecinają się według Złotego Podziału), można odwzorować najdrobniejszy szczegół Twojej twarzy, choć Ty jesteś pewnie przystojniejszy, niż nasz model. ;-)

Cechy produktu
TypKoszulka męska Super Premium bez szwów bocznych. Jednoczęściowy ściągacz wykonany z prążkowanej bawełny z Lycrą®, wykończony taśmą wzmacniającą na ramionach koszulki z tego samego materiału.
Kolorbiały, white
ProducentFruit of the Loom, kultowa marka założona w 1851 roku. Firma posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, certyfikat WRAP i stosuje własny, rygorystyczny Kodeks Postępowania FOL.
MateriałBawełna 100%. Przędza Belcoro® tkana w gęsty i drobny splot o czystszej i bardziej stabilnej powierzchni, poprawiającej jakość nadruku na koszulce.
Gramatura190 g/m²
Waga~ 200 g
Grafika (wzór)Nadruk DTG wykonany bezpośrednio na koszulce.
Grafika (wymiary)22 cm x 25 cm