Zamów projekt grafiki!
Wyszukiwarka
Newsletter

Darmowa grafika #1 - patriotyczny „SERCORZEŁ”

Data:22 czerwca 2019
  • „SERCORZEŁ” - symbol miłości do polskiego kRAJu i RODaków
    „SERCORZEŁ” - symbol miłości do polskiego kRAJu i RODaków

Rozpoczynamy udostępnianie projektów graficznych, które z różnych powodów nie znajdą się na naszych koszulkach. Zamiast zalegać na klastrach dysków, ujrzą światło dzienne i być może zostaną wykorzystane do jakiś twórczych działań. Darmowe grafiki będą dostępne w domenie publicznej na licencji CC0 1.0, czyli również do użytku komercyjnego.

Dziś prezentujemy i oddajemy Wam „SERCORŁA” - patriotyczny symbol miłości do naszego kRAJu, która rozpościera się w eterze jak skrzydła orła (strażnika polskiej ziemi) i zasila w powietrzu ducha słowiańskiego naRODu. Ten znak ma pomóc podtrzymać w Rodakach ufność, iż pomimo tysiąca lat podstępnego uciemiężenia i życia Polachów w iluzji wolności, uda nam się odzyskać utraconą, słowiańską Moc i przywrócić równowagę naturalnych sił na naszej ziemi...

Patriotyzm to nie byt zwany państwem, (nie)rząd i flaga. To więź z Naturą (jej skrawkiem w danym miejscu) i kRAJanami. To wibracja bezwarunkowej Miłości do każdego przejawu życia. Jednak symbole narodowe mają ogromne znaczenie, ponieważ odzwierciedlają Wedę nacji o sobie, dlatego „nasz” orzeł patrzy w prawą stronę (w przyszłość) zgodnie z kierunkiem przepływu twórczej energii. Ma ona zasilać Nową Sławiańszczyznę i dematerializować dotychczasowe, negatywne działanie hańbienia polskich godeł (na przykład portretu trumiennego orła na banknocie 200 zł). Taka jest nasza intencja.

Poniżej znajduje się archiwum ZIP (kliknij, aby pobrać), a w nim pliki wektorowe i rastrowe z projektem „SERCORŁA” w przestrzeni kolorów CMYK (do druku) i RGB (na ekran) oraz licencja. Wyraź swój patriotyzm.

 

Komentarze

Komentarz