Zamów projekt grafiki!
Wyszukiwarka
Newsletter

Darmowy projekt graficzny logo jako bratnia pomoc dla biznesowych ofiar plandemii

Data:14 maja 2020
  • Akcja „Pomocna Dłoń”, czyli bezinteresowne wsparcie dla polskich biznesów. Przyłącz się do nas i pomagaj!
    Akcja „Pomocna Dłoń”, czyli bezinteresowne wsparcie dla polskich biznesów. Przyłącz się do nas i pomagaj!

Rozpoczynamy akcję „Pomocna Dłoń” skierowaną do biznesowych ofiar plandemii, czyli przedsiębiorców, którzy znaleźli się w trudnym położeniu finansowym z powodu szalejącej epidemii głupoty, rujnującej ich wartościowe przedsięwzięcia. Rozumiemy jak bardzo przygnębiające i frustrujące jest bezsilne przyglądanie się marnotrawieniu, często wieloletnich wysiłków i energii twórczych ludzi przez absurdalne, opresyjne „prawa” systemu.

Jeżeli Twój biznes jest w tarapatach lub nie możesz go uruchomić przez brak wystarczających środków, dajemy Tobie darmowe wsparcie graficzne i namingowe oraz doradztwo w tym zakresie. Potrzebujesz dokonać rebrandingu, aby dalej funkcjonować? Masz zbyt mały budżet na opracowanie identyfikacji wizualnej nowej firmy? Pomożemy Ci w ramach bratniej współpracy i stworzymy dla Ciebie projekty graficzne, które umożliwią działanie na rynku i powrót do równowagi.

Jedynym warunkiem otrzymania pomocy jest etyczność Twojego przedsięwzięcia, definiowana krótkim Prawem Naturalnym: Nie krzywdź. Jeśli Twój biznes oparty jest na szacunku do wszelkich przejawów życia, a Ty nosisz w sercu miłość do świata, to skontaktuj się z nami i opisz swój problem.

Pomagając Tobie, chcemy jednoczyć się z RODakami, ponieważ w żadnym innym momencie naszej historii scalenie i kolektywne działanie, nie było tak bardzo potrzebne jak dziś, kiedy rozbici duchowo i kulturowo Słowianie, wraz z całą ludzkością stoją w obliczu totalnego zniewolenia. Tylko wspólnie zdołamy odzyskać status suwerenów i przebudzić śpiącą resztę społeczeństwa, aby wyzwolić się na zawsze z coraz trudniejszego do zniesienia ucisku.

Apelujemy do Ciebie o wyciąganie pomocnej dłoni do osób, które jej potrzebują. Apel ten kierujemy szczególnie do przedstawicieli tzw. klasy średniej, czyli ostatniego bastionu niezależności finansowej Polaków. To świadomi, odważni i wytrwali przedsiębiorcy są w obecnej chwili jedynym ratunkiem przed doszczętną, gospodarczą zapaścią i kompletnym uzależnieniem ludzi od krwiożerczego systemu. Jeżeli posiadasz usługę, produkt lub twórczą energię, obdaruj tym RODaków hojnie. Oni z kolei poratują następnych.

Wdziękujemy. Bądź zdrów!

PS. Wesprzyj Argumental w akcji „Pomocna Dłoń”, kupując i nosząc naszą koszulkę społeczną (projekt graficzny poniżej). Niech inni rozpoznają Cię jako uczynną i empatyczną osobę, a być może zainteresowani ideą dołączą do akcji i pomogą kolejnym potrzebującym.

- - - - - - -

Zdjęcie (zmodyfikowane) w nagłówku tekstu autorstwa Snowing - Freepik.com

 

Komentarze

Komentarz