Zamów projekt grafiki!

IDEA

Idea - Sklep Argumental.pl

Moc jest w Tobie! Zawsze tam była, jest i będzie, bo jesteś wieczna/y. Moc przenika cały Wszechświat. Ona go stworzyła. Jedni nazywają ją Kosmosem, drudzy Stwórcą, a inni Przypadkiem. ;-)

Moc posiada każda istota, ale tylko ona sama może ją odkryć, rozpoznać i... zacząć używać. Chcemy, abyś przebudził się z iluzji bycia małym, słabym i niepotrzebnym, dostrzegł Prawdę, iż jesteś mądry, piękny i wyjątkowy, jak wszystkie stworzenia na tej Ziemi oraz każdej innej. ;-) Swoją wewnętrzną siłą, której na imię Miłość możesz zmieniać rzeczywistość i kształtować własne życie, tylko musisz poczuć, że jesteś wszechmocny, pomimo, że wielu stara się uczynić Cię nieświadomym...

Twoje myśli i intencje mają Moc sprawczą. Dysponujesz wielkim skarbem tworzenia, zatem przebudź się, zaufaj swojej Mocy i sprawdź co potrafisz. Stań się zmianą, której pragniesz i którą chcesz ujrzeć, ponieważ świat odzwierciedli Ciebie. Ciesz się doświadczaniem, obdarowuj tym uczuciem każdy przejaw życia i bądź wdzięczny za wszystko, co posiadasz, a otrzymasz... jeszcze więcej Miłości. Ona Cię wyzwoli z każdego Matrixa. Żyj świadomie - taka jest nasza idea. :-)

Dzielimy się z Tobą graficznymi komentarzami obrazu świata, których możesz użyć na własnych piersiach, jeśli uznasz je za słuszne. Sądzimy, że gra słów "Argumental" jest czytelna dla każdego, więc przyjrzyj się temu, co mamy do powiedzenia, ponieważ szukamy Prawdy w nas, jakąkolwiek by ona nie była...

...i pamiętaj, że przeszłość i przyszłość nie istnieją. Jest "tu i teraz", dlatego nie tkwij w "było" lub "będzie", bo tylko w tej chwili masz Moc.

Wdziękujemy, że jesteś. :-)