Zamów projekt grafiki!

IDEA

Idea - Sklep Argumental.pl

Idea jest prosta: przekazanie Tobie, a Ty innym ważnego i dobrego słowa i obrazu za pomocą koszulki, czyli umieszczenie na piersiach tego, co jest w sercu. Nie rzucamy pustych haseł na wiatr, skoro mają moc wpływania na świat. ;-) Sądzimy, że gra słów "Argumental" jest czytelna dla każdego.

Główny obszar, w jakim poruszają się nasze myśli to szeroko pojęta duchowość, postrzegana jako źródło Wiedzy/Wedy o nas. Odczuwamy i zgłębiamy Naturę na wielu różnych poziomach, przyglądając się ludziom, zwierzętom, roślinom i... Kosmosowi, ;-) ale także analizując historię Słowian/Sławian, podziwiając piękno i działanie Świętej Geometrii, czy też śledząc nurty społeczne.

W naszych projektach graficznych podkreślamy, iż wszyscy mamy Moc tworzenia Rzeczy w Istości, więc wyjątkowo ważne jest, w którą stronę patrzymy i na co zwracamy uwagę, ponieważ tam podąża życiowa (twórcza) energia. Sprawdź, co mamy do powiedzenia i pokazania, a potem przyłącz się. O jednym możemy zapewnić: Argumental zawsze szuka Prawdy!

Wdziękujemy, że jesteś z nami. :-)