Zamów projekt grafiki!

KOSZTY I CZAS DOSTAWY

Orientacyjny czas realizacji zamówienia (dostarczenia gotowego produktu do Twojego domu i Twoich rąk) wynosi około 7 dni roboczych (dotyczy przesyłki krajowej). Dlaczego taki czas? Nie prowadzimy magazynu, zatem po złożeniu przez Ciebie zamówienia w sklepie, musimy stworzyć Twoją ukochaną koszulkę. ;-) Ten, niewielki margines czasowy pozwala nam skupić uwagę na dokładnym przygotowaniu Twojego produktu.

Uwaga! Tymczasowo dostawy realizowane są jedynie kurierem DPD - 16 zł.
Poniższe opcje są w trakcie aktualizacji. Przepraszamy za utrudnienia.

Koszty dostawy produktów zależą od wybranej przez Ciebie opcji oraz ilości i wagi zakupionych koszulek (dotyczy jedynie Kuriera GLS i przesyłek zagranicznych - 1 koszulka z nadrukiem waży około 200 g). Jednorazowo możesz zamówić maksymalnie 10 koszulek. Jeżeli zamierzasz dokonać większych zakupów, skontaktuj się z nami.

1. Poczta Polska.

11 zł. (waga do 2000 g) do 10 koszulek
15 zł
. (za pobraniem) do 10 koszulek

2. Kurier GLS.

16 zł. (rozmiar przesyłki XS) 1 koszulka
18 zł
. (rozmiar przesyłki S) od 2 do 5 koszulek
23 zł. (rozmiar przesyłki M) od 6 do 10 koszulek

3. Przesyłka zagraniczna (zakresy wag według systemu pocztowego).

(Europa + Cypr, Izrael i Rosja):
19 zł. (waga do 350 g) 1 koszulka
21 zł.
(waga ponad 350 g do 500 g) 2 koszulki
35 zł. (waga ponad 500 g do 1000 g) od 3 do 5 koszulek
65 zł. (waga ponad 1000 g do 2000 g) od 6 do 10 koszulek

Dostawa na terenie Polski realizowana jest przez Pocztę Polską i kontynuowana za granicą przez lokalnego operatora pocztowego. Jeżeli mieszkasz poza obszarem Europy, skontaktuj się z nami, a na pewno ustalimy jak dostarczyć do Ciebie nasz produkt. :-)

Status Twojego zamówienia możesz sprawdzać na bieżąco w zakładce zamówienia (dla zarejestrowanych i zalogowanych w sklepie Klientów) lub pod linkiem podanym w treści wiadomości e-mail, którą otrzymałaś/eś od nas jako potwierdzenie jego złożenia.