Zamów projekt grafiki!
Wyszukiwarka
POLUB NAS! ;-)

Polub nas! - Sklep Argumental.pl

Newsletter

Koszulka charytatywna dla pozytywnie świniętych. ;-) Kup ją, wspierając tym organizacje pomagające świnkom morskim

Data:14 listopada 2019
  • Hej, człowieku! Kup charytatywną koszulkę ze świnką morską, a pomożesz mi skubać sianko! Dziękuję! :-)
    Hej, człowieku! Kup charytatywną koszulkę ze świnką morską, a pomożesz mi skubać sianko! Dziękuję! :-)

Zaprojektowaliśmy grafiki dla pozytywnie świniętych ludzi, ;-) którzy darzą miłością świnki morskie i zechcą razem z nami pomóc kawiom przetrwać w dziwnym, okrutnym, ludzkim świecie, gdzie wyhodowane dla zysku i kupione dla przyjemności, spełniają rolę towaru i zabawki, aby skończyć marnie porzucone na śmietniku.

Problem egzystencjalny świnek morskich jest tak duży, jak bezdomnych „popularnych” psów, czy kotów, tyle, że nienagłośniony, więc nieobecny w świadomości większości społeczeństwa. Hodowcy zwierząt uczestniczą w masowej produkcji zachcianek-przytulanek dla nieodpowiedzialnych ludzi, naruszając naturalne prawo każdej istoty do samostanowienia o swoim losie. Męczone i porzucane później zwierzęta cierpią w milczeniu... Schroniska, tymczasowe domy adopcyjne i wszelkie przytuliska są przepełnione mniejszymi siostrami i braćmi, mogącymi mieć własny dom, ale ktoś postanowił hodować kolejne zwierzęta do „zagospodarowania”. To szaleństwo, w którym uczestniczą również laboratoria (zawstydzające empatycznego człowieka miejsca tortur).

Traktowane przedmiotowo świnki mają ogromny deficyt miłości i potrzebują naszej energii, zarówno w formie materialnej (ziemskiej), jak i duchowej (kosmicznej), aby ulżyć im w przeżywaniu trudnego i bolesnego losu bycia wyzyskiwanymi. Wiemy, że wszystko, co żyje posiada świadomość istnienia i głębokie, bogate jestestwo, dlatego ofiarujmy świnkom tyle samo ciepłych uczuć, co innym, bliskim nam stworzeniom. Zasługują na godne życie. Bezwarunkowo.

Postanowiliśmy, że część zysku ze sprzedaży świnkowych wzorów będziemy przekazywać wybranej przez kupującego organizacji, zajmującej się niesieniem pomocy świnkom morskim (wystarczy przy zakupie wskazać w komentarzu daną organizację lub miejsce opieki nad świnkami). Darowizna zostanie udokumentowana kupującemu w wiadomości zwrotnej.

Zachęcamy Was gorąco do stania się pozytywnie świniętymi ;-) i kupna koszulek. Kliknijcie w poniższy obrazek, aby przejść do produktów. Dziękujemy w imieniu świnek.

Koszulki dla pozytywnie świniętych ze świnkami morskimi - akcja charytatywna - Sklep Argumental.pl

PS. Ciekawostka graficzna: projekt świnki morskiej został wykonany jedynie okręgami, półokręgami i ćwierćokręgami, poza jajowatymi oczami i pionowymi liniami zębów i nosa. Wynika z tego jasno, że kochamy projektować na okrągło. ;-)

Projekt graficzny świnki morskiej na koszulkę - Sklep Argumental.pl

 

Komentarze

Komentarz