Zamów projekt grafiki!

Koszulki z przekazem graficznym

Data:14 maja 2019
  • Koszulki z przekazem graficznym - Sklep Argumental.pl
    Koszulki z przekazem graficznym - Sklep Argumental.pl

Koszulka - niezwykły wynalazek, będący zwykłym przedmiotem i niezwykłym nośnikiem zwykłych i niezwykłych komunikatów. ;-) Tak można by w skrócie opisać skrawki tkaniny zszyte w kształt litery „T”, znane jako T-shirt. Ponadczasowa uniwersalność koszulki, jej praktyczność i powszechna obecność w ludzkiej przestrzeni, uczyniły z niej idealny materiał (w rzeczy samej) do manifestowania poglądów i reklamowania.

Ten, niepozorny kawałek bawełny (zazwyczaj) ma niebywałą silę przekazu zawartych na nim treści, wywołujących skrajne reakcje, emocje i skutki. Za pomocą koszulki można „przemycić” niemalże każdy komunikat, który chce się obwieścić światu. Możesz krzyczeć, milcząc, a jednym słowem lub obrazem streścić siebie. Przypadkowo lub celowo nadruk jest z reguły umieszczony na piersiach, czyli na sercu, więc to, co tam „leży” musi być w domyśle jemu bliskie, a przynajmniej powinno...

Z powyższych powodów wybraliśmy T-shirty, jako medium dla naszych projektów graficznych, których głównym celem jest pokazanie Tobie, że posiadasz w sobie Mądrość całego Wszechświata i możesz się nią podzielić z innymi za pomocą... koszulki. ;-) Jednak nie wszystkie grafiki Argumental są zaangażowane społecznie, kulturowo, czy duchowo (ogólnie ideologicznie), bo przecież życie jest przede wszystkim doświadczaniem radości, dlatego, oprócz wyrażania ważkich opinii, bawimy się słowem i tryskamy surrealistycznym humorem. :-)

Zachęcamy Cię, abyś nosił/a nasze idee na sobie i w sercu. Wyrazy wdzięczności!

 

Komentarze

Komentarz