Zamów projekt grafiki!
Wyszukiwarka
Newsletter

Koszulki z przekazem graficznym

Data:14 maja 2019
  • Koszulki z przekazem graficznym - Sklep Argumental.pl
    Koszulki z przekazem graficznym - Sklep Argumental.pl

Koszulka - niezwykły wynalazek, będący zwykłym przedmiotem i niezwykłym nośnikiem zwykłych i niezwykłych komunikatów. ;-) Tak można by w skrócie opisać skrawki tkaniny zszyte w kształt litery „T”, znane jako T-shirt. Ponadczasowa uniwersalność koszulki, jej praktyczność i powszechna obecność w ludzkiej przestrzeni, uczyniły z niej idealny materiał (w rzeczy samej) do manifestowania poglądów i reklamowania.

Ten, niepozorny kawałek bawełny (zazwyczaj) ma niebywałą silę przekazu zawartych na nim treści, wywołujących skrajne reakcje, emocje i skutki. Za pomocą koszulki można „przemycić” niemalże każdy komunikat, który chce się obwieścić światu. Możesz krzyczeć, milcząc, a jednym słowem lub obrazem streścić siebie. Przypadkowo lub celowo nadruk jest z reguły umieszczony na piersiach, czyli na sercu, więc to, co tam „leży” musi być w domyśle jemu bliskie, a przynajmniej powinno...

Z powyższych powodów wybraliśmy T-shirty, jako medium dla naszych projektów graficznych, których głównym celem jest przekazanie Tobie, a Ty innym wartościowych myśli. Jednak nie wszystkie grafiki Argumental są zaangażowane społecznie, kulturowo, czy duchowo (ideologicznie), bo przecież życie jest przede wszystkim doświadczaniem radości, dlatego, oprócz wyrażania ważkich opinii, bawimy się słowem i tryskamy surrealistycznym humorem. :-) Przyjrzyj się temu!

 

Komentarze

Komentarz