Zamów projekt grafiki!

NASZE PRODUKTY

1. ODZIEŻ.

Projekty graficzne nanosimy na koszulki marki SOL'S, wykonane ze 100% bawełny pół-czesanej (Ring Spun), wzmocnionej miejscowo Lycrą® (ściągacz). Materiał jest trwały, delikatny i przyjemny w dotyku (łatwy do prasowania i poprawiający jakość nadruku). Koszulki mają staranne przeszycia kołnierzyka (wykończony taśmą wzmacniającą na karku), rękawów i talii.

Koszulki SOL'S - Sklep Argumental.pl

Współpracujemy z SOL'S, ponieważ:

- produkuje wysokiej jakości odzież
- twórcy marki (Alain Milgrom) dobrze z oczu patrzy, a oczy nigdy nie kłamią ;-)
- działa w etyczny sposób pod hasłem „THE FAIR SPIRIT” (członek Fair Wear Foundation i partner wielu organizacji czuwających nad moralnym biznesem: WRAP, EPPA, 2FPCO i innych)
- dba o naturę (członek Sustainable Apparel Coalition, posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100 gwarantujący, że odzież nie zawiera substancji szkodliwych dla środowiska; certyfikat ISO 50001 zapewniający maksymalną oszczędność energii w całej działalności firmy)
- jest zaangażowany społecznie (sponsor misji humanitarnych, akcji charytatywnych i wielu innych działań pomagających ludziom)
- używa produktów wolnych od GMO i częściowo bawełny organicznej
- zobowiązał się pisemnie do konkretnych, moralnie właściwych działań w biznesie (przeczytaj Kartę Zobowiązań SOL'S)

Znaki partnerów firmy SOL'S - Sklep Argumental.pl

2. GRAFIKA.

Wzory graficzne na koszulkach wykonujemy za pomocą bezpośredniego druku cyfrowego (tekstylnymi, nietoksycznymi tuszami wodnymi) technologią DTG (Direct To Garment) oraz ze specjalnej folii FLEX (niezawierającej PCV, zmiękczaczy i metali ciężkich), z której wycinamy ploterem grafikę i wprasowujemy ją na gorąco w materiał. Oba sposoby charakteryzują się wysoką jakością wykonania, przy czym folia ogranicza nas do użycia w projekcie niewielkiej liczby kolorów (2 lub 3) i wymusza stosowanie grubszych elementów graficznych (powyżej 2, 3 mm), natomiast nadruk DTG nadaje się do bardziej skomplikowanych projektów z dużą ilością szczegółów, barw i przejść tonalnych.

3. UŻYTKOWANIE.


Ikony użytkowania produktów Sklepu Argumental.pl

Pranie
:
Pierz w temperaturze do 30°C (najlepiej na lewej stronie) w ekologicznych środkach. Nie czyść chemicznie, nie wybielaj (to zniszczy wzór graficzny) i nie susz bębnowo, pamiętając o ochronie natury. Ziemia żyje.

Prasowanie:
Prasuj w niskiej temperaturze na lewej stronie ze względu na wzór graficzny, którego nie powinieneś dotykać gorącym żelazkiem.

Noszenie:
Noś dowolnie i do woli! Ciesz się! :-)