Zamów projekt grafiki!
Wyszukiwarka
Newsletter

Plandemiczne koszulki - społeczne projekty graficzne dla aktywistów

Data:28 października 2020
  • Plandemiczne koszulki - społeczne projekty graficzne dla zaangażowanych ideologicznie - Sklep Argumental.pl
    Plandemiczne koszulki - społeczne projekty graficzne dla zaangażowanych ideologicznie - Sklep Argumental.pl

W reakcji na plandemię tworzymy spontanicznie projekty graficzne, skłaniające ich odbiorców do samodzielnego myślenia o demolce cywilizacyjnej, jaką zafundował światu tzw. system. Grafiki mają nieść uświadamiający przekaz i zaciekawiać bez prowokowania do agresji, której, aż nadto wokół nas za sprawą samej niepidemii, ale również tuszującej manipulacje ustawki aborcyjnej.

Wzory plandemiczne kierujemy do aktywistów, którzy z odwagą i spokojem potrafią głosić słuszne idee, nosząc na piersiach i sercu prawdę. Naród jest w większości uśpiony, pofragmentowany światopoglądowo i skrajnie podzielony. Dotarcie do różnorodnie zaprogramowanych i zaszufladkowanych umysłów to nie lada sztuka, wymagająca empatii i cierpliwości.

Tylko masowe przebudzenie ludzi z hipnozy może przynieść nam dobre rozwiązanie obecnego problemu, jakim jest próba całkowitego, ostatecznego uszczelnienia kontroli i totalnego zniewolenia społeczeństw. Rewolucja siłowa skończy się stertą trupów i triumfem systemu, który przygotowywał się na ten etap setki, a może i tysiące lat. Jest gotowy na wojnę i uzbrojony po zęby...

Prosimy gorąco Was, świadomych RODaków o pilne i wytrwałe wyjaśnianie śpiochom, że plandemia ma drugie dno i wiele więcej. Czyńcie to subtelnie ze zrozumieniem i współczuciem, pamiętając czas, w którym sami błądziliście we mgle. Niech zaprojektowane wzory graficzne na koszulki Wam pomogą. Kraj i świat Was potrzebuje. Wdziękujemy!

Poniższa lista grafik jest aktualizowana na bieżąco, a produkty z nimi dostępne są w sklepie pod tagiem p(l)andemia oraz w kategorii koszulki społeczne.

Wzór graficzny społeczny na koszulkę z wieszakiem sejmowym - Będziesz wisiał!Wzór graficzny społeczny na koszulkę - Swobodny oddech to moje naturalne prawoWzór graficzny społeczny na koszulkę - NiepidemiaWzór graficzny społeczny na koszulkę - Kłamstwo ma krótkie nóżkiWzór graficzny społeczny na koszulkę - Szczep się tylko miłościąWzór graficzny społeczny na koszulkę - ŚwirusWzór graficzny społeczny na koszulkę - Włącz rozum - wyłącz TVWzór graficzny społeczny na koszulkę - Świrusy znikająWzór graficzny społeczny patriotyczny na koszulkę - Powstanie styczniowe 2021

Zdjęcie koszulki (zmodyfikowane) w nagłówku autorstwa Racool Studio - Freepik.com

 

Komentarze

Komentarz