Zamów projekt grafiki!
Wyszukiwarka
Newsletter

Pół żartem, pół serio #1 - Powstanie styczniowe 2021

Data:28 stycznia 2021
  • Rewolta gastronomiczna, czyli bunt przedsiębiorców wobec absurdalnego prawa telewizyjnego - Sklep Argumental.pl
    Rewolta gastronomiczna, czyli bunt przedsiębiorców wobec absurdalnego prawa telewizyjnego - Sklep Argumental.pl

Rozpoczynamy cykl publikacji projektów graficznych „Pół żartem, pół serio”, będących komentarzami bieżących Rzeczy w Istości. Chcemy w sposób satyryczny oddawać stan świata, który tak bardzo zasmuca, że tylko humorystyczne reagowanie pozwala pozostawać w równowadze. Pragniemy, aby grafiki dodawały Wam i nam otuchy oraz pewności, że nadal możemy uzdrowić świat. Potrzeba tylko nieco więcej odwagi, siły i determinacji.

Dziś na talerzu (notabene) bunt przedsiębiorców, głównie branży gastronomicznej, turystycznej i rekreacyjnej, który postrzegamy jako zarzewie iskry rozpalającej ogień wolności. To naturalny sprzeciw wobec telewizyjnego prawa na żółtych paskach, które „rządzi” Polską i światem od roku, demolując i tak pozorny porządek.

Nie potrzeba wielkiej mądrości, aby odkryć ten teatr, ale większość społeczeństwa śpi snem kamiennym i jak posłuszne stado owiec podąża zahipnotyzowane za fałszywą melodią pasterskiej fujarki. Dopiero widmo pustego talerza (karmicznej konsekwencji nadmiernej konsumpcji) poruszyło rozumy części Polaków, tak dumnej niegdyś nacji, a dziś stłamszonej i upokorzonej. Po raz który to już? Miejmy nadzieję, że ostatni, bo przedsiębiorcy zainicjowali gastrewolucję ;-) i nie zamierzają zrobić kroku w tył. Bez wątpienia za nimi podąży reszta...

System jest zaskoczony i robi dobrą minę do złej gry, ale należy wiedzieć, że zawsze ma plan B, C, D i aż do Z, jednak w tym wypadku nie da się już drugi raz nabrać narodów świata na ten sam numer ze świrusem, bo setna małpa przetarła właśnie oczy. Plandemia ma drugie dno i trzeba odpowiedniej przenikliwości, aby je rozpoznać, jakkolwiek fakt, iż nie wszystko dzieje się zgodnie z założeniami systemu napawa optymizmem.

Oby to Powstanie styczniowe 2021 było pokojowym i kończącym na zawsze wieloletnią walkę o uzyskanie suwerenności. W kucharskim piecu rozpalone, więc podtrzymujmy wszyscy ten płomień, aby wypalił chorą energię i oczyścił przestrzeń dla zdrowego życia. Jeszcze będzie przepięknie. Jeszcze będzie normalnie...

Moc jest w nas!

PS. Przypominamy przedsiębiorcom o naszej akcji „Pomocna dłoń” dającej możliwość pozyskania bezpłatnego projektu logo w przypadku trudnej sytuacji biznesowej, spowodowanej plandemią. Nam też będzie przyjemnie, jeśli na kolejną potyczkę z systemem wdziejecie jedną z uświadamiających, plandemicznych koszulek i zasilicie Argumentala energią pieniądza, za co z góry wdziękujemy! :-)

- - - - - - -

Zdjęcie (zmodyfikowane) w nagłówku autorstwa Master 1305 - Freepik.com

 

Komentarze

Komentarz