Zamów projekt grafiki!

POLUB NAS!

Polub nas! - Sklep Argumental.pl

Nie posiadamy konta w najpopularniejszym serwisie społecznościowym, ponieważ uważamy go za systemowe narzędzie inwigilacji, indoktrynacji i manipulacji.

Zasilamy energią tylko zdrowe wizje świata, więc patrzymy na Jasną Stronę Mocy i choć świadomie widzimy też Ciemną, to dotykamy jedynie tych energii, których manifestacji pragniemy doświadczyć we własnym życiu. Zgodnie z zasadą rezonansu...

Jeżeli chcesz w jakiś sposób wyrazić swoją sympatię: uśmiechnij się :-) i pomyśl o nas z życzliwością i/lub wypowiedz się na blogu i/lub skomentuj projekty graficzne na stronie minds.com* i/lub kanale YT i/lub kup koszulkę.

PS. Na powyższej ilustracji przedstawiona jest mudra Shiva Linga, energetyzująca pozycja rąk, której praktykowanie napełni Cię Kosmiczną Mocą. Taki, ezoteryczny "lajk". :-)

_______

* Minds.com - serwis społecznościowy na zasadach Open Source, propagujący alternatywną dla reżimowych molochów wersję rzeczywistości (czytaj: prawdę). Jego atuty to bezpieczeństwo użytkowników, ochrona prywatności i transparentność zasad działania.