Zamów projekt grafiki!
Wyszukiwarka
Newsletter

Pomagaj zwierzętom laboratoryjnym - nowe koszulki charytatywne z labikami

Data:30 kwietnia 2021
  • Koszulki i gadżety charytatywne z nadrukami labików - Blog Argumental.pl
    Koszulki i gadżety charytatywne z nadrukami labików - Blog Argumental.pl

Koszulki charytatywne z labikami (zdrobniale i czule określanymi zwierzętami laboratoryjnymi) to nowa propozycja dla empatycznych ludzi, chcących uzdrawiać świat. Zaprojektowaliśmy dla Was wzory graficzne ze szczurami, myszami, królikami i świnkami morskimi, abyście poprzez zakup gadżetów z ich wizerunkami, wspierali działania Fundacji Lab Rescue - Adopcje Zwierząt Laboratoryjnych, organizacji zajmującej się ratowaniem zwierząt pochodzących z gabinetów badawczych i poszukiwaniem dla nich domów.

Fundacja współpracuje z przyjaznymi zwierzakom ludźmi, którzy adoptują labiki, tworzą dla nich schroniska tymczasowe, organizują i wykonują transporty, dokarmiają je, czy też zostają wolontariuszami. My, przekazujemy fundacji część zysku ze sprzedaży produktów charytatywnych, wspierając tym jej pozytywne działania i mając nadzieję, że coraz więcej zwierząt będzie spędzać resztę życia w godziwych warunkach i wśród kochających je ludzi. Darowizny są każdorazowo dokumentowane kupującym w wiadomościach mailowych.

Zapraszamy wszystkich zdrowo szczurniętych i pozytywnie świniętych do pomagania. Dziękujemy w imieniu labików! :-)

PS. Kolejne nadruki w opracowaniu, więc zaglądajcie do nas cyklicznie.

Wzór graficzny z królikiem na koszulkę - Będzie chrupane!Wzór graficzny z myszą na koszulkę - Myszłość od pierwszego wejrzeniaWzór graficzny z kawią na koszulkę - Pozytywnie świniętaWzór graficzny ze świnką morską na koszulkę - Pozytywnie świniętyWzór graficzny ze szczurkiem na koszulkę - Zdrowo szczurniętaWzór graficzny ze szczurem na koszulkę - Zdrowo szczurnięty

Zdjęcie (zmodyfikowane) w nagłówku autorstwa Master 1305 - Freepik.com

 

Komentarze

Komentarz