Zamów projekt grafiki!
Wyszukiwarka
Newsletter

Zostań Pszczłowiekiem!

Data:16 maja 2019
  • Zostań Pszczłowiekiem - przyjacielem pszczół! :-)
    Zostań Pszczłowiekiem - przyjacielem pszczół! :-)

Matka Ziemia obdarowuje ludzi urodzajem owoców, warzyw, nasion i grzybów, które w surowej postaci są kompletnym pożywieniem, ale oni kradną pszczołom „owoce” ich ciężkiej pracy, zamiast sięgnąć po prawdziwe prosto z drzewa. Pszczoły i inne owady giną masowo w ogromnym tempie. To zasmucający fakt. Świadomi ludzie wiedzą, dlaczego tak się dzieje...

Czy człowiek potrzebuje miodu? Człowiek tak, ale pszczłowiek nie, bowiem pszczłowiek to ten, który żyje w harmonii z pszczołami i całą Naturą. Szanuje je i pomaga być zdrowymi, nie oczekując niczego w zamian. Jest ich przyjacielem bezwarunkowo. Najwyższy czas, aby każdy wrażliwy i uważny Ziemianin przestał wykorzystywać pszczoły w jakikolwiek sposób i został pszczłowiekem! On nie zjada wydzielin z owadów, ponieważ zadowala się tym, co jest naturalne dla niego. Właściwe.

Ukuliśmy termin „pszczłowieka” niejako przypadkowo, bo przy okazji żonglowania słowami w czasie szukania hasła reklamowego dla Fundacji Ochrony Pszczół „Nowa Ziemia”, ale szybko stał się on przydomkiem jej pomysłodawcy - Rafała Kuci. Uznał, że słowo pszczłowiek idealnie oddaje jego wewnętrzną postawę wobec pszczół, zrodzoną z tajemniczego snu, o którym opowiada na stronie fundacji, wyjaśniając powody powołania organizacji rozmnażającej pszczoły.

Stworzyliśmy specjalny emblemat „Pszczłowieka” dla każdego, kto postanowi zostać przyjacielem pszczół. Zakupując koszulkę lub kubek z tym wzorem graficznym, stajesz się automatycznie pszczłowiekiem, ponieważ część zysku ze sprzedaży zasili fundacjęNowa Ziemia” i pozwoli Rafałowi uratować jeszcze więcej pszczół.

Projekt znaku „Pszczłowieka” - Sklep Argumental.pl

Dla fundacji zaprojektowaliśmy charytatywnie również logo: „pszczołoul” lub „ulopszczół” (jak kto woli), ;-) do którego Rafał zaprosił dzikie pszczoły, dając im schronienie na „Nowej Ziemi”. Oby takich uli oraz barci powstało wystarczająco dużo, aby pomieścić w nich rozmnażające się wciąż owady. Z własnym, nietykalnym miodem. Dzikie, wolne i szczęśliwe. :-)

Projekt logo dla Fundacji Ochrony Pszczół „Nowa Ziemia” - Sklep Argumental.pl
Zdjęcie modelki autorstwa Katemangostar - Freepik.com

Człowieku, potencjalny pszczłowieku! Prosimy Cię, abyś żyjąc, pozostawił w przyrodzie możliwie najmniejszy ślad lub taki, który będzie jej służył. Wdziękujemy w imieniu Natury!

 

Komentarze

Komentarz